Eğitim Sistemi

Eğitmen Kadrosu

Eğitim kadromuzun tamamı konularında uzman, deneyimli, pedagojik formasyona sahip Türk ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretim görevlilerinden meydana gelmektedir. 

Yabancı dil eğitiminde doğru rehber doğru öğretici çok önemlidir. Kendini yetiştirmiş ve öğretmenliği meslek olarak seçmiş öğretmenlerin başarılı bir eğitime ne kadar etki ettiğini herkes çok iyi bilmektedir.

Eğitim kadromuz uzman, deneyimli, pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır.

Ana ders saatlerinin dışında aktivite ders programlarının düzenlenmesi ve ders saatleri dışında da öğrencilere her türlü desteğin verilmesinde görev alan rehber öğretmenlerimiz de şubelerimizde görev yapmaktadırlar.
Öğretmen kadromuz; Üniversitelerin tercihen İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı, Amerikan kültürü ve edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun, ek olarak TEFL sertifikası ve / veya pedagojik formasyon sahibi tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.
Kurumumuzda görev yapan öğretmenlerin eğitmenlik özgeçmişleri titizlikle incelenir. Her şubemizde eğitim kalitesini artırmaktan ve geliştirmekten sorumlu konularında uzman ve tecrübeli eğitim müdürleri bulunur.