Eğitimler

Eğitimler

Genel ingilizce

Genel ingilizce programımız da günlük hayatında veya iş hayatında İngilizceye ihtiyaç duyan kursiyerler seviyelere göre ayrılarak eğitimlerine başlarlar ve İngilizce öğrenimi için gerekli tüm beceriler üzerine çalıştırılırlar. 

İş İngilizcesi

Sınırların ortadan kalktığı günümüzde başarıya giden yol iletişim yeteneğine bağlıdır. 

Özel ders

British Centre İngilizce özel ders programlarının avantajlarını kendiniz test edin.

Proficiency

Proficiency Sınavı, üniversitelerin yabancı dillerde eğitim veren bölümlerine girmek isteyen kişilerin yabancı dil seviyelerini tespit etmek amacıyla yaptıkları Yeterlilik sınavıdır. 

YDS

YDS Sınavı, her yıl ÖSYM tarafından düzenlenen merkezi bir yabancı dil sınavıdır. Tek oturumda yapılmaktadır ve adayların yabancı dil bilgisini ölçmeye yönelik bir sınavdır.

YKS-Dil

YKS-DİL YDT (Yabancı Dil Testi) sınavına üniversitelerin yabancı dil bölümlerini tercih edebilmek amacıyla girdiği bir yabancı dil sınavıdır ve ÖSYM tarafından düzenlenen ulusal bir sınavdır.

YÖKDİL

YÖKDİL sınavına katılacak adayların Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri gibi kendi uzmanlık alanlarında sorular sorulur.

GMAT

Açılımı Graduate Management Admission Test olan GMAT, İngilizce’yi kullanabilme becerinizi, sözel, sayısal ve analitik problem çözme yeteneğinizi ölçen bir sınavdır.

IELTS

IELTS İngiltere, Avusturalya , Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri yüksek öğretim kurumları ve Türkiye´de bazı üniversitelerin hazırlık sınıfından muaf olmak için gerekli olan İngilizce bilgisi yeterlilik sınavıdır.

SAT

SAT, Türkiye’deki üniversitelerde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrenciler ile Amerikan üniversitelerinde lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin girdiği ve sonuçlarını bu üniversitelere başvururken kullandıkları sınavdır. 

TOEFL

Uluslar arası geçerliliğe sahip elektronik ortamda yapılan ve konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinin test edildiğil akademik seviyede İngilizce kullanımını ölçen bir sınavdır. 

TOEIC

ETS (Educational Testing Service) tarafından adayların İş İngilizcesi kapsamında becerilerini ve yeterliliklerini ölçme amacıyla düzenlenen TOEIC (Test OF English for International Communication), dünya çapında geçerliliği olan bir sınavdır.