Eğitimler

YKS-Dil

YKS-DİL YDT (Yabancı Dil Testi) sınavına üniversitelerin yabancı dil bölümlerini tercih edebilmek amacıyla girdiği bir yabancı dil sınavıdır ve ÖSYM tarafından düzenlenen ulusal bir sınavdır.

Liseden mezun olmuş tüm öğrenciler YKS-DİL sınavına girebilirler. Yabancı dil bölümlerinden herhangi birinde eğitim almak için girmesi gerektiği ve ÖSYM tarafından yapılan yabancı dil sınavıdır. YKS Dil sınavı toplamda 80 sorudan oluşmakta ve 120dk sürmektedir.

İstediğiniz üniversite ve bölümde yer almak için alanında uzman eğitmenler, sınava özgü yayınlarla örgün ve online eğitim seçeneği ile eğitim vermekteyiz.

Kurumumuzda okuma, kelime ve dil bilgisi olarak belli bir seviyeye gelmiş öğrenciler için bir sonraki aşama sınav bölümlerine ve sorulara yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için, öğrencilerin sınavda sorulan soru tipleriyle ilgili Sınav soru tiplerine yönelik yaprak testler, çıkmış sorular, özgün sorular verilmekte ve gerekli soru çözüm teknikleri öğrencilere derslerde anlatılmaktadır.

Kurumumuz YKS DİL Eğitimini her türlü gereksiz detaylardan arındırılmış kapsamlı eğitim içeriğiyle öğrencileri hayallerindeki üniversiteyle buluşturuyor.