Politikalarımız

Şirket Politikamız

İngilizce eğitimi sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olan BRITISH CENTRE çağdaş standartlara uygun, yenilikçi, ilkeli ve eğitimde kaliteye öncelik veren duruşuyla öğretim hayatına devam etmektedir. BRITISH CENTRE olarak eğitim kalitesinden taviz vermeme prensibimiz ve oluşturduğumuz profesyonel kadromuz hem kurum olarak bizi hem de bizde eğitim alan tüm öğrencilerimizi başarıya götüren en önemli unsurdur. BRITISH CENTRE daima gelişimin öncüsü olmayı hedefler bu amaca ulaşabilmek için kendi bünyesinde projeler, yenilikler üreten eğitim geliştirme departmanını kurmuştur. Bu departmanımızın görevi eğitim alanındaki her türlü yeniliği gözlemlemek, analiz ve çalışmalar yaparak uygulanabilir projeler geliştirmektir. Böylece standartların üstüne çıkarak eğitimde en iyiye ulaşmayı hedefleriz.

Misyon: Kendini ingilizce eğitimi alanında geliştirmek isteyen tüm bireylere destek olarak profesyonel ve sosyal hayatlarında ki tüm gereksinimlerini karşılayacak bir eğitim vermek, sınırların yok olduğu günümüzde öğrencilerimizin uluslararası platformlarda kendilerini özgün bir biçimde ifade edebilmelerini sağlamak varoluş amacımızı oluşturmaktadır.

Vizyon: İngilizce eğitimi konusundaki dünyadaki en son standartları ve teknolojileri izleyerek öğrencilerimize dünya standatlarında eğitim vermek, alanımızda öncü olarak Türkiye’deki ingilizce eğitim sektörüne yön vermek daimi hedefimizdir.