Çocuklar için İngilizce

Dünya standartlarında eğitim ile sınırları kaldırıyoruz!

Çocuklar için özel olarak hazırlanmış İngilizce eğitim programımızla çocuğunuz için sınırları kaldırın, uluslararası bir eğitimin ve kariyerin kapılarını aralayın. 

Çocuklar için İngilizce Eğitimi Programının Asıl Amacı Nedir?

Programımızın amacı öğrencilerin uluslararası standartlarda İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır. British Centre çocuklar için İngilizce eğitim programı, çocuğunuzun gelişimine ve evrensel bakış açısı kazanmasına katkı sağlar.

Yapılan bilimsel çalışmalar dil eğitimine ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar etkili ve kalıcı sonuçlar alındığını göstermektedir.

Çocuklar için Olan Sınıflar Kaç Yaş Aralığından Oluşmaktadır?

Çocuklar için olan sınıflarımız ikiye ayrılmaktadır:

  • 7-10 yaş
  • 11-14 yaş

Erken Eğitim & Etkili Geri Dönüş

Erken yaşta verilen İngilizce eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Çocuk İngilizcesi eğitimine ne kadar erken başlarsanız o kadar kalıcı ve etkili geri dönüşler alırsınız.

Çocuklara Nasıl İngilizce Öğretiyoruz?

British Centre eğitmenleri İngilizce öğretme konusunda ilgili ve deneyimli, çocukların dilinden ve psikolojisinden anlayan işinde profesyonel eğitmenlerdir. Türk eğitmenler ve ana dili İngilizce olan eğitmenler birlikte çalışır. 

Eğitmenlerimiz, çocukların ilgisini çekecek şekilde ders işler, destekleyici ve pozitif yaklaşımlarla İngilizceyi sevdirir, öz güvenlerini destekleyerek çocuğunuzun derste aktif rol almasını sağlar. Tüm İngilizce dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmenle yapıldığından çocuğunuzun gelişimi yakından takip edilir.

Öğrencilerin herhangi bir sınav kaygısı taşımadıkları ve eğitimi engelleyen ön yargıların oluşmadığı çocukluk çağlarında yabancı dil eğitimine başlamaları İngilizceyi daha kolay öğrenmelerine neden olur.

İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, öz güvenleri artar ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olurlar.

Erken yaşta verilen yabancı dil eğitimiyle çocuklar dile hemen adapte olup ana dilleri gibi İngilizce konuşabilme yetkinliğini kazanır, anlama ve yazma konusunda zorluk yaşamazlar.

İngilizce öğrenmek için hemen formu doldur!

İletişim Formu

Neden British Centre Dil Okulu?

Dünya Standartlarında Modern Eğitim Anlayışı

%100 Öğrenme
Garantisi

Öncü ve Yenilikçi İngilizce Müfredatı

Eğlenceli İngilizce Öğrenme Ortamı

Teknolojik Donanıma Sahip Sınıflar

Yüksek Öğrenci Memnuniyeti

Anadili İngilizce Olan Deneyimli Öğretmenler

Gelişimi Gösteren Objektif Raporlamalar

Neden British Centre Dil Okulu?

Dünya standartlarında modern eğitim anlayışı

%100 Öğrenme
Garantisi

Öncü ve Yenilikçi İngilizce Müfredatı

Eğlenceli İngilizce Öğrenme Ortamı

Dünya standartlarında modern eğitim anlayışı

Anadili İngilizce Olan Deneyimli Öğretmenler

Yüksek Öğrenci Memnuniyeti

Teknolojik Donanıma Sahip Sınıflar

Whatsapp Hattı için Tıklayın!

İngilizce eğitimi, kur başlangıç tarihleri, fiyatları vb. tüm konularda anlık cevap almak için bize hemen mesaj gönderebilirsiniz.