Hakkımızda

British Centre, 2009 yılından beri profesyonel eğitmen ve yönetim kadrosuyla, alışılagelmiş ezberci eğitim anlayışını yıkarak, öğrenci merkezli, interaktif, teknoloji ve pratiğe dayalı eğitimi ilke edinmiş köklü bir kurumdur. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en iyi şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen British Centre, 2009’den bu yana en iyi, en güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü, lider ve en iyi İngilizce kurumlarından biridir.

british mockup

Vizyonumuz

British Centre her geçen gün küçülen dünyada etkin iletişim kurmanın anahtarlarından olan İngilizce dilini öğretirken öncelikle konuşturmayı amaçlar. Klasikleşmiş teorik ve gramer ağırlıklı eğitim sisteminde konuşamama sorununun ve kursiyerin önündeki psikolojik bariyerin aşılmasını hedeflemektedir.

Misyonumuz

British Centre köklü birikimini, modern ve global eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini tüm şubelerinde ‘sadece İngilizce odaklı’ vermekte ve öğrencilerine faydalı olmak, kariyer ve yaşam planlarında artı değer katmak misyonuyla hareket etmektedir. 

British Centre alanında uzman Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli korumakta ve teknik donanımlarını modern ve güncel tutmaktadır. Öğrencilerimiz kelimeleri gerçek telaffuzları ile öğrenirken, uzman yabancı eğitmenlerle birlikte hem farklı kültürleri tanıyarak hem de gerçek hayatta kullanılan İngilizceyi yaşayarak ve kullanarak dil yeteneklerini geliştirebilme fırsatına sahip olurlar. Ayrıca farklı öğrenci profillerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve donanıma sahip Türk rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimizin eğitim süreçlerinde karşılaşabilecekleri her türlü soruna cevap verebilmek için tüm şubelerimizde görev yapmaktadırlar.

British Centre; güncel testler, aktivite sınıfları, konuşma kulüpleri, online eğitimler, birebir dersler, pratikler, güncel kaynaklar, ferah sınıf ortamları ve seçenekli eğitimler ile öğrencilerine İngilizce öğrenmeyi garanti etmektedir.

Öğrencilerimize Kattıklarımız

Öğrencilerimiz İngilizceyi çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisinde doğru eğitim metotlarıyla öğrenmektedirler. British Centre olarak öğrencilerimizi sürekli test etmekte ve onların dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığımız sistemlerle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktayız.

Eğitimlerimiz dil bilgisi temelli ancak ‘konuşma’ odaklıdır. Avrupa standartlarında verdiğimiz eğitimler ile öğrencilerimizin en kısa ve ideal yöntemlerle İngilizce öğrenmesini sağlıyoruz. Sınıflarımız teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Uygulamış olduğumuz aktivite metodu ile her yaş grubu ve hedefe uygun dil kullanım garantilerini sunmaktayız.

British Centre tüm şube sınıflarında akıllı tahta, bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyondan yararlanılır. Görme ve işitme yoluyla daha kalıcı bir eğitim sunulur. Tahtada sadece teorik bilgiyle verilen dil eğitiminden kaçınılır.  Bu bilgisayarlı dersliklerde dijital uygulamalar ile görerek ve duyarak öğrenme sağlanır.

British Centre’da Genel İngilizce Programları dışında sınavlara yönelik eğitim programları da mevcuttur. Özellikle uluslararası kabule sahip TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT ve ülkemizde uygulanan YDS, YKS-DİL (YDT) ve Proficiency gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak Kurumlara Özel İngilizce, İngilizce Özel Ders, İş İngilizcesi, Çocuklar İçin İngilizce ve Online İngilizce Eğitimleri’de vardır. Ayrıca British Centre bünyesinde belirli meslek gruplarına veya özel amaçlara yönelik İngilizce eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler için özel hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur. Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, finans, turizm, tıp, hukuk, bilgi teknolojileri, havacılık, mühendislik gibi daha birçok alanda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir.

British Centre çalıştığı her alanda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik altyapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmiştir. Eğitim Kurumumuz; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitimi alanındaki teknik, idari altyapı, donanım, yazılım ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızlı gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.

Hızlı Menü

İngilizce öğrenmek için hemen formu doldur!

İletişim Formu