İş İngilizcesi

İş İngilizcesi Eğitiminin Amacı Nedir?

İş İngilizcesi programının ana amacı katılımcıların iş hayatında farklı durumlarda ihtiyaç duyulan kelime ve kalıplara dair bilgisini geliştirmeyi ve iş yazışmaları konusuna hâkim olmalarını sağlamaktır. 

Programın içeriği iş dünyasının ilgi alanları ve ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmakta ve eğitimler deneyimli Türk ve yabancı öğretmen kadromuz tarafından verilmektedir. 

İş İngilizcesi programında; vaka incelemelerine, tartışmalara ve sınıf içi canlandırmalara sıklıkla yer veren konusunda uzman eğitmenlerimiz, modern iş yaşamını sınıflarımıza taşımaktadır.

İş İngilizcesi Eğitim Programı Hangi Konuları İçerir?

İşletme dünyası, borsa, uluslararası ticaret, şirket stratejisi ve yapısı, ekonomi, çalışanları yönetme ve trendler, satış, pazarlama, işletme dünyası, küreselleşme, operasyon yönetimi, etkili ve ikna edici elektronik posta yazma, sunum ve sunum teknikleri gibi konuları içerir.

Mesleki İngilizce ile iş hayatınızda fark yaratın!

İş İngilizcesi özel eğitim programıyla iş hayatında ihtiyacınız olan kavramları, ifadeleri ve iletişim yöntemlerini öğrenin, kariyerinizde öne geçin.

Mesleki İngilizce Kursu İçeriği ve Konu Detayları Şunlardır:

İş İngilizcesinde Alacağın Dersler Neye Göre Seçiliyor?

İş İngilizcesi ders içerikleri seviyene göre belirleniyor. Başlangıç seviyesindeysen alacağın dersler ve yapacağın uygulamalar daha basit bir seviyede oluyor, İngilizcen geliştikçe ders işleyişi de gelişimine paralel bir şekilde ilerliyor.

İngilizce Seviyen Yeterli Değilse Ne Olacak?

Derslerimizin tek amacı mesleki İngilizceyi öğretmek değil. Öğrencilerimiz mesleki İngilizceyi öğrenirken aynı zamanda genel İngilizcede de gelişiyor, seviyelerine uygun sınıflara konuluyor. Bu nedenle, başlangıç seviyesi sınıflarımızda Türkçe anlatım ağırlıklı ilerliyoruz. Seviyen ilerledikçe bu durum değişiyor.  Daha az Türkçe, daha fazla İngilizce görmeye başlıyorsun.

İş İngilizcesi Kursuna Nasıl Katılabilirsin?

İş İngilizcesi kursumuza online ya da yüz yüze başvurabilirsin. Başvurun kabul olduktan sonra online ya da yüz yüze eğitimlere katılabilirsin. Mesleğin için gerekli olan İngilizce bilgisine sahip olduğunda sana sertifika vereceğiz.

İş İngilizcesi Kursunun Avantajları Nelerdir?

İş İngilizcesi kursunun birçok faydası vardır. Bu faydalardan bazıları:

İngilizce öğrenmek için hemen formu doldur!

İletişim Formu

Neden British Centre Dil Okulu?

Dünya Standartlarında Modern Eğitim Anlayışı

%100 Öğrenme
Garantisi

Öncü ve Yenilikçi İngilizce Müfredatı

Eğlenceli İngilizce Öğrenme Ortamı

Teknolojik Donanıma Sahip Sınıflar

Yüksek Öğrenci Memnuniyeti

Anadili İngilizce Olan Deneyimli Öğretmenler

Gelişimi Gösteren Objektif Raporlamalar

Neden British Centre Dil Okulu?

Dünya standartlarında modern eğitim anlayışı

%100 Öğrenme
Garantisi

Öncü ve Yenilikçi İngilizce Müfredatı

Eğlenceli İngilizce Öğrenme Ortamı

Dünya standartlarında modern eğitim anlayışı

Anadili İngilizce Olan Deneyimli Öğretmenler

Yüksek Öğrenci Memnuniyeti

Teknolojik Donanıma Sahip Sınıflar

Whatsapp Hattı için Tıklayın!

İngilizce eğitimi, kur başlangıç tarihleri, fiyatları vb. tüm konularda anlık cevap almak için bize hemen mesaj gönderebilirsiniz.