İlkokul İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

İlkokul İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalıdır?
İlkokul İngilizce

İlkokul İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Erken yaşta verilen İngilizce eğitimi çocuğunuzun geleceği için yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Öğrencilerin herhangi bir sınav kaygısı taşımadıkları ve eğitimi engelleyen ön yargıların oluşmadığı çocukluk çağlarında yabancı dil eğitimine başlamaları İngilizceyi daha kolay öğrenmelerine neden olur. Bu süreci iyi yönetmek adına etkili bir eğitim programı takip edilmelidir.

Çocuklar için özel olarak hazırlanmış İngilizce eğitim programımızla çocuğunuz için sınırları kaldırın, uluslararası bir eğitimin ve kariyerin kapılarını aralayın… British Centre eğitmenleri ilkokul İngilizce öğretme konusunda ilgili ve deneyimli, çocukların dilinden ve psikolojisinden anlayan işinde profesyonel eğitmenlerdir. Türk eğitmenler ve ana dili İngilizce olan eğitmenler birlikte çalışır. Eğitmenlerimiz, çocukların ilgisini çekecek şekilde ders işler, destekleyici ve pozitif yaklaşımlarla İngilizceyi sevdirir, öz güvenlerini destekleyerek çocuğunuzun derste aktif rol almasını sağlar. Tüm İngilizce dersleri çocuğunuzun eğitimine atanan tek bir öğretmenle yapıldığından çocuğunuzun gelişimi yakından takip edilir.

Çocuklar için olan sınıflarımız ikiye ayrılmaktadır:

  • 7-10 yaş
  • 11-14 yaş

İngilizce Öğrenme Garantili Dil Okulu

British Centre olarak, İngilizce dil öğrenimindeki tüm zorlukları ve fırsatları biliyor ve yaklaşık 15 yıldır, Kadıköy ve Bakırköy şubelerimizde en iyi eğitim vermek için uzman eğitim kadromuzla var gücümüzle çalışıyoruz. İlkokul İngilizce eğitimi nasıl olmalıdır biliyoruz ve “İngilizce öğrenme garantili” sloganımızla öğretmeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz…

Eğer siz de İngilizce eğitimi almak istiyorsanız bizimle ile iletişime geçebilir ya da kahvemizi içmeye bizleri ziyaret edebilirsiniz. Biz her daim sizler için burada olacağız.

 

Kadıköy İngilizce dil kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngilizce öğrenmek için hemen formu doldur!

İletişim Formu