Kurumlar İçin İngilizce Programı

Bu yazımızı “Kurumlar için İngilizce” olarak isimlendirdiğimiz eğitim programımızı detaylandırmak için kaleme alıyoruz, keyifli okumalar…

Kurumlar İçin İngilizce Programının Amacı Nedir?

Sınırların ortadan kalktığı günümüzde başarıya giden yol iletişim yeteneğine bağlıdır. Uluslararası alanda etkin iletişim kurabilmenin yöntemi ise global bir dil olan İngilizceyi aktif olarak kullanmak ve bu sayede doğru bağlantılar kurarak organizasyonları geliştirmekten geçer.

Kurumsal firmaların prestij kazanmalarındaki en önemli unsurlardan biri doğru ve etkin bir şekilde temsil edilmeleridir. Buna dayanarak firmanızda görev alan bireylerin yabancı dile olan hakimiyetleri kendilerine olduğu kadar firmanıza da artı değer katacaktır.

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre hazırlanan özel İngilizce eğitim programıyla çalışanlarınıza üstün dil yetenekleri kazandırın, şirketinizin başarısına uzanan yolda sınırları kaldırın…

Deneyimli eğitmenlerimiz programları, şirket ihtiyaçları ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre özel olarak tasarlar. Eğitim şirket yönetimiyle birlikte belirlenecek gün ve saatlerde yapılarak şirketin çalışma saatleri olabildiğince az etkilenir. Eğitim için gerekli olan tüm kitaplar ve dokümanlar kurumumuz tarafından temin edilir. Eğitim öncesinde seviye tespit sınavı yapılarak katılımcıların İngilizce seviyeleri belirlenir ve bu doğrultuda uygun gruplar oluşturulur. Seviye tespit sınavı sonuçlarının ardından şirket yönetiminin de talepleri dikkate alınarak eğitimin içeriği, süresi, niteliği gibi konular uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenir.

Kurumlar için İngilizce eğitim programının 3 alternatif uygulama yöntemi bulunmaktadır:

1) Kurs İçi Özel Eğitimler

Eğitim şirket yönetimiyle birlikte belirlenecek gün ve saatlerde yapılarak şirketin çalışma saatleri olabildiğince az etkilenir. Eğitim için gerekli olan tüm kitaplar ve dokümanlar kurumumuz tarafından temin edilir. Eğitim öncesinde seviye tespit sınavı yapılarak katılımcıların İngilizce seviyeleri belirlenir ve bu doğrultuda uygun gruplar oluşturulur. Seviye tespit sınavı sonuçlarının ardından şirket yönetiminin de talepleri dikkate alınarak eğitimin içeriği, süresi, niteliği gibi konular uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenir.

2) Şirket İçi Eğitimler

Şirket yönetimi talebi doğrultusunda şirketin binasında verilebilir. Bu durumda eğitim için gerekli iş stresinden uzak sakin bir ortam şirket tarafından oluşturulmalıdır. Yine eğitimin verilmesi için yazı tahtası, bilgisayar, görsel ve işitsel tüm teknik donanım şirket tarafından temin edilmelidir. Eğitimin verimliliği açısından grupların 15 kişiyi aşmaması önemlidir. Eğitimin içeriği, süresi ve niteliği gibi konular seviye tespit sınavı sonuçları doğrultusunda şirket yönetiminin talepleri de dikkate alınarak uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenecektir.

3) Kurs İçi Genel Eğitimler

Bu eğitim modelimizde şirket çalışanlarına özel bir grup oluşturulmaz. Eğitim alacak kişilerin İngilizce seviyeleri tespit edilir ve kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Bu modelde ücretin tamamı şirkete faturalanacağı gibi, ödemenin bir kısmının şirket bir kısmının ise eğitim alan katılımcı tarafından yapılabileceği bir ödeme planı da oluşturulabilir. Programlarımız Türkiye içerisinde herhangi bir ilde bulunan şirket merkezinizde uzaktan eğitim veya yüz yüze sunulmaktadır.

Raporlama

Kurumumuz, eğitim alan kurumsal öğrencileriyle ilgili detaylı bir raporlama yapabilmektedir. Öğrencilerin devam devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuzla olan her türlü iletişimini içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de kurumunuzla paylaşılır.

Kurumlar için İngilizce programının güncel fiyatını öğrenmek için British Centre ile iletişime geçebilir, buradan da instagram hesabımıza erişebilirsiniz.

kurumlar için ingilizce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngilizce öğrenmek için hemen formu doldur!

İletişim Formu